• pl
  • en
  • de
  • ru
54 280 29 90

PRACA

Stacja Demontażu Pojazdów mamAUTO poszukuje kandydatów

na stanowisko INFORMATYK

Główne obowiązki:

• Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych

• Utrzymywanie wewnętrznego serwisu sieci

• Instalowanie i konfigurowanie komputerowych stanowisk, telefonów, drukarek, urządzeń peryferyjnych

• Konserwacja oraz naprawa sprzętu komputerowego

• Wsparcie techniczne przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych

• Prowadzenie prac administracyjnych związanych z planowaniem rozwoju sieci telekomunikacyjnej w przedsiębiorstwie

• Przeprowadzanie wewnętrznych inwentaryzacji urządzeń IT oraz badanie stanu ich pracy

• Prowadzenie stałego monitoringu ruchu sieciowego w celu poprawy działania systemu łączności oraz wykluczenie niebezpieczeństwa awarii (prewencja)

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows, MS Office, Linux

• doświadczenie w pracy z bazami danych (MS SQL Server, My SQL)

• Bardzo dobra znajomość: php, html,

• Umiejętność samodzielnej analizy, diagnozy i rozwiązywania problemów dotyczących awarii systemów i sprzętu IT

• Wykształcenie: preferowane wyższe kierunkowe

• Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

• Wiedza dotycząca rozwiązań i technologii z zakresu bezpieczeństwa, sieci TCP/IP

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych

(CV + list motywacyjny) na adres: biuro@mamauto.pl

na stanowisko MAGAZYNIER

Wymagania:
podstawowa znajomość branży motoryzacyjnej,
podstawowa znajomość części i podzespołów samochodowych,
znajomość obsługi komputera,
skrupulatność i odpowiedzialność,
samodzielność.

Oferujemy:
pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży części samochodowych
niezbędne narzędzia pracy
umowę o pracę

tel. 608-497-975

na stanowisko FOTOGRAFA

Wymagania:
podstawowa znajomość fotografii,
znajomość obsługi komputera

skrupulatność, odpowiedzialność, kreatywność

Oferujemy:
• pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży części samochodowych

tel: 501-138-133

Masz pytania?

+48 (54) 280 29 90
mamauto@mamauto.pl
Napisz do nas

Godziny otwarcia:

pon. - pt. 8:00 - 18:00

sob. 8:00 - 16:00

Adres:

mamauto sp.j.
Starorypin Rządowy 29A
87-500 Rypin
NIP 8921419459

Konto bankowe:

Bank Pekao S.A
I Oddział w Rypinie

76 1240 3406 1111 0010 0568 5595

Śledź swoją przesyłkę:

Oferta skupu aut                                                 Skup złomowanie aut Toruń
Skup złomowanie aut Bydgoszcz
Skup złomowanie aut Włocławek
Skup złomowanie aut Płock
Skup złomowanie aut Płońsk
Skup złomowanie aut Grudziądz
Skup złomowanie aut kujawsko pomorskie

Dodatkowe informacje                                         Skup samochodów powypadkowych
Kasacja pojazdów
Złomowanie
Części do samochodu

Dokumenty do pobrania:                                       KRS  |  NIP  |  REGON  | ZWROT